Genital Estetik

Genital Estetik Nedir?

Güzel ve çekici bir görünüm artık gerek kadın gerekse erkek açısından her iki cinsiyette de önem arz etmektedir. Estetik operasyonlar özellikle son 20 senedir tırmanan bir biçimde artmakta ve ilgi görmektedir.

Burun, meme gibi sık yapılan estetik operasyonlara ilave olarak artık genital yani özel bölge estetiği de çok popüler operasyonlardan oldu. Şikayetler ikiye ayrılmakta;

Fonksiyonel şikayetler; Vajina genişliği buna en büyük örnektir. Vajinanın penisi yeteri kadar saramamasıdır. Bu sorun cinsel partnerinizle aranıza duvarlar örülmesine neden olabilecek kadar ciddidir. Genişlikten dolayı hava kaçma sesi de çıkar.

Görünümsel şikayetler; Labia Latince de dudak manasına gelir. Labioplasti ise vajina dudaklarının estetik ameliyatlarına verilen addır. Vajina dudaklarının büyük ve sarkık görünmesi en sık şikayetlerdendir. Ayrıca dar ve sıkı giyinimlerde dışarıdan belli olmaktadır. Dudaklarla ilgi başka bir şikayet ise sık ve fazla miktar vajinal akıntı olduğu yönündedir. Genital estetik operasyonuyla hem dış dudaklar hem de iç dudaklar daha gergin, küçük ve genç görünüm kazanır. Ayrıca dış dudaklara dolgu yapılarak daha dolgun ve gergin görünüme sahip olur.

Genital Estetik Nedir? Neden Uygulanır?
Vajina estetiği ya da genital bölge estetiği; çeşitli sebeplerden dolayı vajinanın dış görüntüsünden ya da iç genişliğinden rahatsız olan bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen uygulama ve operasyonlardır. Vajinanın görüntüsü zamanla eski şeklini kaybedebilir. Bu gibi durumlarda bayanlar özgüven eksikliği yaşamaktadırlar. Çoğu zaman pek çok kadın bu durum karşısında utanmakta ve dışarıya bu huzursuzluğu yansıtamamaktadır. Aynı zamanda karı-koca arasında da memnuniyetsizliklere yol açabilir.Her kadın bu konu da cesur olmalı ve mutlu bir cinsel yaşam için adım atmalıdır.

Genital Estetik Kimlere Uygulanır?
Genital estetik kimlere uygulanır? Sorusunu şu biçimde yanıtlayabiliriz.

Vajinal organından şeklinden dolayı memnun olmayan bayanlara,
Doğumlara bağlı genişleme ve şekil bozuklukları olan bayanlara,
Geçirilen bir travma veya kaza sonucu meydana gelen deformasyon oluşması neticesinde,
Yine hem de doğuştan gelen şekil bozukluğu olan bayanlara,
Kızlık zarının çok kalın olması ve bunun neticesinde yapılan cerrahi uygulamasında,
Yine zamanla iç dudak yapısının büyüklüğünün sarkması neticesinde.
Gibi nedenlerden dolayı genital estetik operasyonları seçilebilir.

Genital Estetik Operasyonları Nelerdir?

Genital estetik ile artık istenilmeyen vajina görüntüsünden kurtulmak mümkün. Peki Genital estetik operasyonları nelerdir? Bunları sıralayacak olursak;

Vajina daraltma Operasyonlar(vajinoplasti).
Klitoristeki fazla dokunun alınması veya küçültülmesi(klitoroplasti).
İç dudak küçültme operasyonu ve dış dudaklara estetik görünüm kazandırılması(labioplasti).
Vajinadaki genel deformasyonun onarılması.
Dış dudak dolgusu;Dış dudaklar daha dolgun ve gergin görünüm kazanır.
G noktası uygulaması;cinsel hazzı çoğaltmak için.
Perineal body dolgusu;cinsel hazzı çoğaltmak için.
Gibi durumlarda Genital estetik ile problemlerin çözüme ulaşması mümkündür.

Genital Estetik Kesin Çözüm Müdür?
Genital estetik operasyonlar ile ilişkilerde canlılık artmaktadır. Kadınlar vajinadaki görüntüsü düzeltilince özgüvenleri tazelenmekte ve bu da doğal olarak ilişkilerine yansımaktadır. Genital estetik ile ilişkiden alınan haz artmakta, çiftler arasında soruna neden olacak unsurlar artık kesin olarak ortadan kalkmaktadır. Genital estetik operasyonu doğru doktor seçimi ile artık çözüme kavuşması çok basit.

Sohbete başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
web tasarım izmir web tasarım ajansı homeopat rita kaya akustik sünger izmir